LEAP – Opinie pacjentów

Oni już wykonali Test MRT i wdrożyli Program LEAP. Zobacz, jak zmieniło to ich życie i jakie rezultaty uzyskali.

LUDZIE

Mam skórę atopową, którą udaje mi się kontrolować. Jednak kilka lat temu wystąpił u mnie ostry stan zapalny –swędzące zmiany sięgały od kostek po szyję. Po 9 miesiącach leczenia dermatologicznego widziałam jedynie niewielką poprawę. Zdecydowałam się w końcu za namową koleżanki na Test MRT. Ku mojemu zdziwieniu – już po 3 tygodniach stosowania Programu LEAP wszystkie zmiany zapalne całkowicie zniknęły, podobnie jak ślady i przebarwienia skóry będące pamiątkami po stanie zapalnym. Czułam się rewelacyjnie, przy okazji schudłam 7 kilogramów. Od tamtej pory nie mam większych problemów ze skórą, mimo że nie stosuję już Programu LEAP w 100% procentach.

Anna Kondratowicz, redaktor naczelna portalu WirtualnaKlinika.pl

Program LEAP wdrożony na podstawie wyników Testu MRT pozwolił mi pozbyć się przede wszystkim dokuczających mi od lat dolegliwości żołądkowych. Pozwolił mi też trwale zmienić nawyki żywieniowe, co jest dodatkową korzyścią tego badania. Czuję się doskonale!

Wojciech Sobczyński, grafik

Opinie ekspertów

Pomiarów dokonuje się najdokładniejszą z dostępnych opatentowanych technologii pomiarowych na analizatorze MRT III, który łączy cytometrię przepływową z Ribbon Impendance Method. Jest to jedyny na świecie test, który nie tylko bada stopień nasilenia reakcji zapalnej, ale też pokazuje, z jakim nasileniem reagują poszczególne populacje leukocytów. Dzięki temu jest niezwykle precyzyjny!

dr Joanna Gawlikowska, lekarz medycyny estetycznej, konsultantka Programu LEAP

Lorem Ipsum fażctor tum poen leguodioque civiuda. Et tam neque pecun modut est neque nonor et imper ned libidig met, consectetur adcing elit, sed ut labore et dolore magnwna aliquam. Et tam neque pecun modut est neque nonor et imper ned libidig met, consectetur adcing elit, sed ut labore et dolore magnwna aliquam.

Drugi Lekarz

KLINIKI ZAUFANE

Gdzie zrobić test MRT?

O programie LEAP

LEAP (Lifestyle Eating and Performance) to indywidualnie dopasowany program żywieniowy, opracowywany na podstawie wyników Testu MRT.

Program LEAP to coś więcej niż plan diety generowany komputerowo na podstawie wyników testu. Skorzystaj z naszych Certyfikowanych Konsultantów.

Czym jest Test MRT?

Test MRT – Mediator Release Test – to innowacyjna metoda wykrywania stanów nadwrażliwości pokarmowej z określeniem stopnia reakcji krwinek białych na poszczególne pokarmy.

Strona zapisuje pliki cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności.Akceptuję