Gwarancja jakości

Ściśle współpracujemy z amerykańskimi twórcami innowacyjnej technologii MRT i Programu LEAP. Jesteśmy Laboratorium wykonującym Testy MRT na całą Europę, autoryzowanym przez producenta – Oxford Biomedical Technologies.

laboratorium

Pacjenci wykonujący u nas testy uzyskują interpretację wyników, które są indywidualnie dostosowane przez certyfikowanych Konsultantów Programu LEAP. Nasze laboratorium jest zarejestrowanym podmiotem leczniczym, wpisanym również do rejestru Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Testy MRT oraz wysokiej klasy analizatory do ich wykonywania są oznaczone znakiem CE i spełniają wymagania bezpieczeństwa dla wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro. Nasz personel posiada odpowiednie, wysokie kwalifikacje. Przekonaj się sam!

Kto za tym stoi – Oxford Biomedical Technologies

Oxford Biomedical Technologies, Inc. jest laboratorium medycznym z siedzibą na Florydzie. Od momentu wprowadzenia opatentowanego testu MRT (Mediator  Release Test) oraz opartego na nim indywidualnego programu żywienia eliminującego stan zapalny LEAP, Oxford Biomedical Technologies wykonało już ponad 4,5 mln testów nadwrażliwości pokarmowej, pomagając wielu pacjentom z różnymi schorzeniami i dolegliwościami.

Oxford Biomedical Technologies

Oxford Biomedical Technologies to nie tylko laboratoria, ale też lider i pionier w dziedzinie rozwoju technologii diagnostycznych i protokołów terapeutycznych związanych z nadwrażliwością pokarmową, posiadających zarówno patenty amerykańskie, jak i międzynarodowe.

Iso-Lab doświadczenie

Test MRT został wpisany do rejestru wyrobów medycznych, a ISO-LAB jest zarejestrowanym podmiotem leczniczym i jedynym wykonawcą testu w Europie. Do badania wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, stosowany przede wszystkim do celów naukowych. Jest to cytometr przepływowy, dzięki któremu uzyskujemy bardzo precyzyjne pomiary. Współpracujemy także z zagranicznymi dietetykami. Skorzystaj z tej możliwości i prześlij do nas próbki materiału drogą lotniczą.

ilustracja wizja

Wizja

Zdrowie oraz dobre samopoczucie są bezcenne i ściśle zależne jedno od drugiego. Ciało jest przestrzenią, w której nieustannie funkcjonujesz, więc warto o nie dbać. Kluczem do utrzymania harmonii jest wsłuchanie się w samego siebie i zrozumienie sygnałów, które wysyła do Ciebie Twoje ciało. Każdy z nas dąży do tego, by być zdrowszym, a przez to piękniejszym. Dzięki testom MRT i Programowi LEAP pomagamy osiągnąć stan równowagi wszystkim pacjentom.

KLINIKI ZAUFANE

Gdzie zrobić test MRT?

Czym jest test MRT?

Test MRT – Mediator Release Test – to innowacyjna metoda wykrywania stanów nadwrażliwości pokarmowej z określeniem stopnia reakcji krwinek białych na poszczególne pokarmy.

Dla kogo jest test MRT?

Dla każdego! Większość z nas boryka się bowiem z dolegliwościami zdrowotnymi, które mogą być objawem nadwrażliwości pokarmowej.

Wiedza medyczna

Opracowanie testu MRT jest efektem wielu lat badań nad nadwrażliwością pokarmową prowadzonych przez dr. Marka Pasulę, immunologa i naukowca.

Strona zapisuje pliki cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności.Akceptuję